Wybierasz się w zimie do Hiszpanii: promocje wypożyczalni samochodów

palm-tree-border-1427183-m

Niestety ani  listopad ani początek grudnia,  w naszym kraju nie nastrajają  zbyt optymistycznie.  Nie dosyć, że zniknęła zieleń  oraz piękne kolory złotej polskiej jesieni, to w dodatku dni są coraz krótsze i ponure. Nawet jeśli słońce ukaże się na niebie, to zwykle na bardzo krótko i przeważnie w takich godzinach, kiedy przebywa się w pracy.  Do tego niskie temperatury i  częste opady mogą wpędzić człowieka w depresję.  Nie ma się więc co dziwić, że co bardziej zapobiegliwi Polacy zaplanowali sobie urlop w tym właśnie okresie po to, aby móc wybrać się do kraju o bardziej przyjaznym klimacie i podładować swoje wewnętrzne baterie słoneczne.

Oprócz zalet pogodowo-klimatycznych można też zyskać finansowo korzystając z różnych ofert promocyjnych biur podróży albo wypożyczalni samochodów. Bardzo interesująca jest na przykład oferta sieci  Europcar, która proponuje swym klientom korzystny wynajem samochodów w Hiszpanii w tym okresie.

Jeśli się pośpieszymy i do 1 grudnia przedpłacimy rezerwację dotyczącą wynajmu samochodów w Hiszpanii (a dokładnie  na  Wyspach Kanaryjskich), to uzyskamy 10 % zniżki, jeśli zarezerwowany pojazd  będziemy chcieli odebrać w terminie do 15 grudnia.  Wprawdzie nie zostało już wiele czasu, ale promocja ta rozpoczęła się nieco wcześniej,  bo od 21 października.

Zwiedzanie wypożyczonym  samochodem łagodnych w swym klimacie Wysp Kanaryjskich będzie o tyle nieszkodliwe dla naszych kieszeni, że proponowane stawki wynajmu obejmują nie tylko ubezpieczenie pojazdu od kradzieży czy uszkodzenia, ale również wszelkie opłaty lotniskowe i kolejowe. Ponadto nie ma limitu na przejechane kilometry.

Nie trzeba oczywiście przypominać, że warunkiem wynajmu jest posiadanie przez kierowcę prawa jazdy, które nie jest przeterminowane w momencie wynajmu samochodu.  Trzeba też być przygotowanym finansowo do  zabezpieczenia kwoty depozytu na aktualnej karcie kredytowej.

Warto też sprawdzić, czy nie ma innych ograniczeń i wyruszyć  na urlop nim ponura aura całkiem zepsuje nam humor.  Nie ma też co odkładać decyzji na później, bo ilość wypożyczeń objętych tą promocją jest ograniczona.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: