Przywileje oferowane przez Europcar

car-icon-3-1382398-m

Są osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez własnego samochodu i tylko nim lubią się przemieszczać z miejsca na miejsce. Jednak w pewnych sytuacjach, szczególnie wtedy,  gdy zależy nam na czasie, gdy częste podróże związane są z przelotami między odległymi miejscowościami,  warto będzie skorzystać z usług oferowanych  przez sieć wypożyczalni samochodów  Europcar.  Tym bardziej, że sieć punktów  Europcar-u jest już na tyle rozbudowana, że można je spotkać niemal przy każdym większym lotnisku (również przy dworcach kolejowych), a zwrot samochodu może nastąpić w dowolnym punkcie obsługi.  Za pośrednictwem  strony internetowej Europcar, rezerwacja samochodu też nie wymaga specjalnego wysiłku.

Jeśli już staliśmy się stałym klientem tej wypożyczalni, to  nie przepuśćmy okazji jaką jest przystąpienie do programu lojalnościowego j firmy. Przystąpienie do klubu Privilege nic nie kosztuje ( wystarczy tylko się zapisać), a dzięki temu uzyskujemy sporo korzyści. Zaczynają one działać już po pierwszym wynajmie, a w zależności od naszej aktywności w charakterze klienta Europcar, z każdym kolejnym wynajmem rzutują na obecne lub przyszłe przywileje: zbiera się punkty, których przybywa po każdym kolejnym wypożyczeniu samochodu.  W zależności od poziomu, jaki sobie wypracowaliśmy tą punktacją,  można uzyskać od 10% zniżki na wynajem niekomercyjny auta na najniższym poziomie (tzw. Privilege Club),  poprzez 20% (poziom Privilege Executive) aż  po 30-procentowy  upust  ceny (poziom Privilege Elite).

Każdy  uczestnik programu lojalnościowego ma też prawo do innych przywilejów. Mianowicie może on skorzystać ze specjalnej , ekspresowej obsługi  (w tym z odbioru ekspresowego samochodu),  otrzymać zniżki  u partnerów lojalnościowych (sieć hoteli Accor), czy nawet  mieć darmowy wynajem samochodu  na weekend (na poziomie Privilege Elite).

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: