Podróżuj wygodnie – w fajnej koszulce z nadrukiem

popularne_damskie_koszulki_z_nadrukiem

Urlop, weekend, to czas, kiedy chce się wreszcie zrzucić z siebie wymagany przez regulamin pracodawcy, niewygodny mundurek czy garsonkę. Zdjąć przeklęte buty na obcasach, poszaleć z kolorami i dekoltami. Poczuć się wreszcie swobodnie. Jednocześnie dobrze byłoby, aby bagaż podróżny nie zajmował kilku kufrów, jak to dawniej bywało, a stroje nie wymagały ciągłego prasowania i obsługi osobistej pokojówki.

Ciuchem, który bardzo dobrze spełni wymienione wyżej warunki, nadającym się wręcz idealnie na weekendowo-urlopowe okazje dla pań są popularne damskie koszulki z nadrukiem.

Chociaż krój T-shirtów może wydawać się nieco monotonny, to producenci starają się go uatrakcyjnić zmieniając kolory oraz nadruki czy napisy. Cechą charakterystyczną popularnych damskich koszulek z nadrukiem jest to,  że w zależności od rodzaju nadruku mogą się one stać żartobliwe, ideowe czy eleganckie.

Imponują Ci Stany Zjednoczone Ameryki? Kup sobie koszulkę z nadrukiem flagi USA. Planujesz wizytę w Paryżu ? już w Polsce dostaniesz koszulkę z wieżą Eiffla. Pochodzisz z Górnego Śląska? Wybierz gwarowy napis: „Nie fandzol, ino godej”.

Reklama jest dźwignią handlu, jak mawiano. Nie zaszkodzi więc też napisami na koszulce wyrażać siebie. Bardzo odważne i jasne w przekazie: „Lubię kwiatki, ale wolę orgazm” , prowokujące „Bad girl” czy zachęcające: „Bez tej koszulki też wyglądam całkiem nieźle”.

Na wieczór przyda się elegancka czarna DAMSKA koszulka z nadrukowanym białym krawatem albo z reprodukcją jakiegoś słynnego obrazu ewentualnie zdjęciem ikony pop-kultury Marylin Monroe.

Osoby ceniące minimalizm i markę wybrać mogą koszulki z logo znanych firm, np. Puma, Nike czy Taito.  Zaś szpanujący znajomością angielskiego, napisy w tym języku: „Nobody is perfect” czy „Angel”.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: