Nowości we flocie wypożyczalni samochodów Europcar

clio-ii-354604-m

Czasami w sensacyjnych filmach amerykańskich można oglądać bohaterów, którzy z jakichś przyczyn potrzebują niespodziewanie środka transportu i udają się do miejscowej wypożyczalni samochodów. Pojazdy jakie są tam do wyboru zwykle nie prezentują się zbyt okazale, są to ? mówiąc trywialnie ? zwykle jakieś stare graty, które potem kierowcy sprawiają po drodze sporo kłopotu. Ale to tylko amerykański film. W dzisiejszych czasach, tu w środkowej Europie, chyba tego typu wypożyczalnie nie zdałyby egzaminu, a przynajmniej nie miałyby zbyt wielu klientów. Jeśli ktoś przychodzi do wypożyczalni to zwykle po to, aby wynająć dobrej klasy, niezbyt stary i niezawodny pojazd. Być może istnieją w naszym kraju i takie wypożyczalnie jak na filmie, ale na pewno nie należy do nich znana sieć Europcar.

Nowe samochody w Europcar to niejako założenie tej firmy, która chce być postrzegana jako ekologiczna wypożyczalnia samochodów. Dlatego też stara się, aby średni wiek jej samochodów nie był wyższy niż 6 miesięcy. Wiadomo bowiem, że silniki w nowych samochodach zwykle są pro-ekologiczne.  Posiadanie w swojej flocie nowych samochodów w Europcar, to również magnes przyciągający klientów, którzy mogą w ten sposób zapoznać się z nowinkami na rynku motoryzacyjnym a także mieć pewność, że jest to pojazd bezpieczny, wygodny i elegancki.

Spójrzmy więc, jakie są aktualne nabytki w sieci wypożyczalni Europcar. Niewątpliwie gwiazdą w nowej flocie można nazwać Mercedesa A180. Na miano to zasługuje ze względu na przepiękny, nowoczesny kształt, który powiązany jest z obszernym wnętrzem oraz dynamicznym acz ekologicznym silnikiem.

Osoby lubiące jeździć wygodnie i bezpiecznie z pewnością zainteresuje miejski crossover SUV Renault Kaptur, który poza wygodą zachwyca również swym design?em i jest oszczędny w eksploatacji.

Zwolennicy małych miejskich aut na pewno będą usatysfakcjonowani możliwością wypróbowania legendarnego Fiata 500 1.2, którego wygląd i przestronność zdecydowanie zmieniły się na korzyść w porównaniu z poprzednimi wersjami nie tracąc jednak możliwości łatwego parkowania na ograniczonej przestrzeni.

Więcej informacji na temat nowości we flocie można znaleźć na stronie internetowej Europcar.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: