Najnowsze promocje wynajmu samochodów w Europcar w Polsce

Wynajem samochodów Europcar Promocje

Europcar jest wiodącą siecią wypożyczalni samochodów w Polsce. Nie jest to tylko subiektywna opinia ? sieć otrzymała wyróżnienie World Travel Awards dzięki wysokiej jakości świadczonych usług.

Zalety:

  1. Wynajęcie samochodu w Europcar to skorzystanie z usług firmy renomowanej, działającej na rynku od wielu lat, posiadającej elastyczną ofertę umożliwiającą jak najlepsze dopasowanie warunków wynajmu do potrzeb, dzięki czemu oczywiście możliwe jest uzyskanie jak najkorzystniejszej ceny.
  2. Ważnym atutem Europcar jest bardzo duży wybór pojazdów ? od wersji mini po pojazdy luksusowe.
  3. Ponadto wypożyczane samochody są nowe ? niektóre wypożyczalnie oferują tylko samochody kilku- lub nawet kilkunastoletnie, co wiąże się z niższym standardem, przestarzałymi rozwiązaniami oraz większą awaryjnością. Pojazdy oferowane przez Europcar mają średnio sześć miesięcy. Ogółem, warunki wynajmu samochodów w Europcar są zdecydowanie korzystne.

W okresie świątecznym i noworocznym w ofercie Europcar pojawiły się nowe promocje. Aktualnie kończy się już oferta dotycząca świątecznej obniżki cen, ale dostępne są jeszcze dwie opcje promocyjne jeśli chodzi o wynajem samochodów na terenie Polski.

Promocje

  • Pierwsza z ofert to ?7 dni w cenie 5?. Wynajmując samochód na pięć dni otrzymujemy możliwość użytkowania samochodu jeszcze przez dwa dni gratis. Pozwoli to przedłużyć wyjazd, odwiedzić dodatkowe miejsca bądź zaplanować nową podróż!
  • Jeżeli natomiast nie planujesz wynajmować samochodu aż na siedem dni, być może zainteresuje Cię oferta ?Cenne soboty?. Skierowana jest ona do klientów potrzebujących samochodu w dowolny weekend. Jeżeli okres wynajmu będzie obejmował sobotę i niedzielę, klient może liczyć na korzystną zniżkę. Również wtedy, jeżeli wynajmuje samochód na trzy lub cztery dni ? byle w owym czasie zmieściła się sobota i niedziela.

Jak widać, z aktualną ofertą weekendowy wynajem może być bardzo oszczędny. Jeżeli więc Twój budżet jest nadwerężony po Świętach i sylwestrowej zabawie, nie musisz rezygnować z planów o małym weekendowym wyjeździe, jeżeli tylko masz na niego ochotę!

Dodatkowe korzyści to: brak ukrytych opłat (co oznacza, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty doliczone do końcowego rachunku, podwyższające spodziewaną cenę wynajmu), całodobowe ubezpieczenie, a także całodobowa obsługa na lotniskach.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: