Najnowsze letnie promocje Europcar

1211191_switzerland_road

Oj nie rozpieszcza nas pogoda w tym roku. Długa zima wszystkim dała się we znaki.  Kiedy już wszyscy zwątpili, czy wreszcie nadejdzie wiosna , pojawiła  się wprawdzie, ale wraz z nią zmienna pogoda,  z pochmurnym niebem, częstymi ulewami i burzami.  Zmęczeni tym wszystkim z utęsknieniem myślimy o naprawdę pogodnych dniach i letnich wojażach.  I pewnie wkrótce ? przecież już połowa czerwca ? dni takie nadejdą. Pomyślmy więc o tym gdzie się wybrać na krótszy lub dłuższy urlop (zależny zapewne od ilości wolnego czasu i stanu finansów).

Oprócz pogody nie rozpieszcza nas również kolej likwidując lub ograniczając  częstotliwość połączeń  nawet do obleganych miejscowości wczasowych w górach czy nad morzem.  A przecież wkrótce wakacje i – podobnie jak w poprzednich latach – można się spodziewać  tłoku w pociągach.  Zresztą nie wszędzie da się dojechać pociągiem czy autobusem.

Cóż zatem może zrobić rodzina, która z takich czy innych przyczyn nie dysponuje własnym samochodem a  chciałaby dotrzeć na miejsce wypoczynku w miarę szybko i wygodnie?  Odpowiedzią na tak postawione pytanie jest wynajem samochodów z Europcar: ze znanej od lat na polskim i  światowym rynku sieci wynajmu samochodów.  Jeśli mamy wątpliwości, czy nas na to stać, to zapoznajmy się z najnowszymi letnimi promocjami tej firmy.

Wiadomo, że przy wynajmie samochodu opłata jest obliczana za każdy dzień wynajmu wg określonej stawki dziennej. Ale nie zawsze: w ramach letniej promocji można skorzystać z wynajmu samochodów z Europcar na 7 dni a zapłacić tylko za 5. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć ja inne wakacyjne przyjemności.

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na długi urlop.  Jednak w ramach ?ostrzenia piły? warto pomyśleć choćby o krótkim wyjeździe na weekend.  Tym bardziej, że ceny weekendowe są również promocyjne w Europcar. Dla tych, którym dwudniowy wyjazd wydaje się trochę za krótki, dobra wiadomość:  jeśli wynajmujemy samochód na 3-4 dni obejmujące weekend, to obniżona cena obowiązuje przez cały ten czas, a nie tylko w sobotę i niedzielę.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: