Gdzie wynająć luksusowy samochód

limosine-539133-m

Pojęcie luksusu jest pojęciem względnym.  Rodzinie, która mieszka kątem u teściów niewielkie acz samodzielne mieszkanie w bloku może wydać się szczytem luksusu, a  właściciel  domku jednorodzinnego będzie marzył o eleganckiej willi z basenem.  Zresztą odkąd nasz kraj stał się  krajem demokratycznym i członkiem Unii Europejskiej, nowe pokolenia  Polaków i marzenia na temat luksusu mają jakby śmielsze i bardziej światowe.

Powyższe uwagi dotyczą oczywiście również samochodów.  Za czasów poprzedniego ustroju komuś jeżdżącemu syrenką czy maluchem zwykły wartburg wydawał się szczytem luksusu. Nie wspominając już nawet o tych, którzy o samochodzie,  z powodu  ograniczonych  przydziałów  oraz niekorzystnej relacji cen aut do płac,  nie ośmielali się  nawet marzyć.

Dziś, samochód nazywany luksusowym naprawdę powinien odróżniać się od pojazdów poruszających się na co dzień po ulicach. A przecież okazji do korzystania z takiego samochodu może być wiele:  ślub czy  wieczór kawalerski lub panieński, ważne uroczystości rodzinne albo hołubienie gości  zza granicy albo ważnych kontrahentów.  Często też tego typu  pojazdy potrzebne są na przykład na planie filmowym.  Wiadomo, że na co dzień rzadko kto posiada samochód  luksusowy, dlatego wypożyczalnia samochodów luksusowych to miejsce, gdzie warto się udać, jeśli potrzebujemy takiego auta.

Oczywiście najlepiej przejrzeć oferty różnych wypożyczalni samochodów luksusowych, żeby przed podjęciem decyzji zorientować się jakie samochody i za jaką cenę oferują, a także na jakim terenie działają.

Na przykład na terenie województwa łódzkiego działa wypożyczalnia Smart, która posiada w swojej flocie ekskluzywne samochody takich marek jak Porsche, Mercedes, BMW a także, na nietypowe okazje,  dwuosobowe Smart`y.

W województwie Śląskim działa OnyxCar, która ma w swej ofercie samochody zabytkowe takie jak Cadillac Fleetwood z 1957r., Cadillac DeVille  z 1964r. albo Lincoln Continental z 1971r. A z modeli  współczesnych Lamborghini, Ferrari czy Hummer H2.

Również sieć wypożyczalni Europcar ma w swej flocie modele aut luksusowych, którymi są niewątpliwie Mercedes- Benz E-250 czy BMW 520 Automatic.  Wystarczy poszukać w Internecie, a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: