Dlaczego warto wynająć samochód w styczniu w Europcar w Rosji

basils-cathedral-1128408-m

Już od poniedziałku zaczynają się w Polsce zimowe ferie dla dzieci. Tylko nie bardzo wiadomo, dlaczego nazywają się zimowe, bo aura raczy nas dość dziwną pogodą. Na niektórych drzewach pokazują się pączki, śnieg spadł na chwilę, ale zaraz zamienił się w okropną pluchę, nawet górale zaczynają obniżać ceny za kwatery, bo boją się, że turyści, ze względu na pogodę zostaną we własnych domach.

Jeśli nie masz zbyt wielkiej ochoty, aby spędzić ferie w Polsce, to może bardziej atrakcyjny będzie na przykład wypad za granicę, do Rosji? Już z literatury wiadomo, że zimy w tym kraju bywają piękne i śnieżne. Może więc  tam będzie można natrafić na korzystne warunki narciarskie. A jeśli ktoś woli zwiedzanie, to i pod tym  względem jest w Rosji  mnóstwo atrakcji.  Wystarczy wspomnieć choćby Moskwę z Kremlem i jego wieloletnią historią, czy też Ermitaż z bursztynową komnatą ? słynne na cały świat muzeum w Sankt-Petersburgu ( znanym w czasach Związku Radzieckiego jako Leningrad).  Tym bardziej, że Rosja (przynajmniej w dużych miastach) to już nie jest ten ubogi świat znany z czasów przywódców komunistycznych, ale świat, ścigający się swym wizerunkiem z miastami krajów zachodnich.

Pomysł jest o tyle atrakcyjny, że sieć wypożyczalni samochodów Europcar oferuje promocję na wynajem samochodów w Rosji .  Czyli lecąc na przykład samolotem do miejscowości docelowej, na miejscu można  przesiąść się do wynajętego samochodu (przy czym trzeba zarezerwować samochód wcześniej w Polsce).

Promocja na wynajem samochodów w Rosji daje 15 % zniżkę od standardowej ceny wynajmu.  Żeby z niej skorzystać, trzeba spełnić kilka podstawowych warunków:  dokonać wcześniejszej rezerwacji, najpóźniej do końca stycznia. Zniżki dotyczą  całej sieci Europcar na terenie Rosji , oprócz punktów usytuowanych w Soczi.  Zarezerwowany samochód trzeba odebrać do 25 lutego 2014r. Ponadto kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy oraz  kartę kredytową z kwotą depozytu do opłacenia należności. Pozostałe warunki wynajmu są standardowe i można o nich poczytać na stronie Europcar. Tam też można dokonać rezerwacji.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: