Czy wynajmując samochód w Europcar na lotnisku Okęcie można go zwrócić na lotnisku Modlin

1157211_airplane

Coraz większa ilość samochodów  na ulicach oraz  liczne korki uliczne niemal o każdej porze dnia są dowodem na to, że Polakom coraz lepiej się powodzi (albo że nie boją się brać kredytów na kupno pojazdu).  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach samochody traktowane są głównie jako przedmioty ułatwiające życie, służące szybszemu i wygodniejszemu przemieszczaniu się z miejsca na miejsce.  Dzięki samochodowi właściciel uniezależnia się od kapryśnej i często zawodnej  komunikacji  publicznej.  Sporo w tym prawdy, ale zdarzają się jeszcze kierowcy, którzy podchodzą do swego auta w sposób emocjonalny. Chuchają na nie i dmuchają,  rodzinie pozwalają wsiadać doń niemal tylko w kapciach, a wybrany model  często ma świadczyć o ich prestiżu.  Takim kierowcom raczej trudno sobie wyobrazić, że zamiast ukochanym i znanym  dobrze pojazdem, którego  każdy szmer pracy silnika znają na pamięć, mieliby jeździć jakimś obcym, wypożyczonym samochodem.  Własny samochód niewątpliwie ma wiele zalet. Są jednak sytuacje, kiedy zdecydowanie wygodniej będzie poruszać  się wypożyczonym samochodem.

Dotarcie na niezbyt długi urlop do odległego kraju na pewno wygodniejsze i szybsze będzie za pośrednictwem linii lotniczych. Własnego samochodu wtedy zabrać ze sobą nie możemy, bo zrujnowałyby nas opłaty za nadbagaż (żart!)  Z kolei będąc już na miejscu poczujemy się swobodniej, mając możliwość przemieszczania  się wynajętym samochodem w celach krajoznawczych (no może w Wielkiej Brytanii z jej lewostronnym ruchem nie będzie tak swobodnie).

Zresztą również w Polsce czasami istnieje potrzeba szybkiego dotarcia do stolicy w celach choćby biznesowych. Korzystamy wtedy również z samolotu.  Wynajem samochodu Warszawa lotnisko  jest wtedy wygodnym rozwiązaniem, by w Warszawie nie być zależnym od taksówek czy komunikacji miejskiej.  Jeśli samochód wypożyczymy w znanej od lat na całym świecie sieci Europcar, to w dodatku z powodu wynajmu samochodu Warszawa lotnisko nie musimy czuć się zobligowani do odstawienia go w to samo  miejsce.  Bez dodatkowych opłat możemy go odstawić w dowolnym innym punkcie Europcar na terenie Polski (również na lotnisku Modlin).

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: