Czy sieć Europcar ma w Warszawie wypożyczalnie w dobrych lokalizacjach?

Jakimi kryteriami kierujemy się, wybierając wypożyczalnię samochodów? Badania pokazują, że tylko w niektórych przypadkach wracamy do miejsc, z których usług już korzystaliśmy i z których jesteśmy zadowoleni, ze względu na renomę i przywiązanie do marki. Zazwyczaj kierujemy się względami nie sentymentalnymi, ale czysto pragmatycznymi.

Wciąż najwięcej osób przy wyborze wypożyczalni przede wszystkim zwraca uwagę na cenę. W związku z tym wypożyczalnie starają się przyciągnąć i utrzymać klienta rabatami oraz programami lojalnościowymi. Zaraz po cenie najważniejszym według respondentów kryterium jest lokalizacja. Stąd im więcej placówek danej sieci wypożyczalni w kluczowych punktach, tym większe ma ona szanse na sukces rynkowy.

Szukający wypożyczalni samochodów w Warszawie nie muszą sięgać daleko, aby znaleźć placówkę w najlepszej (zazwyczaj ?najlepsza? oznacza ?najbliższa?) lokalizacji. Największy ruch notują wypożyczalnie położone w pobliżu lotniska, bywając niekiedy pierwszym punktem odwiedzanym po opuszczeniu samolotu przez napływających cudzoziemców. Największe lotnisko w Warszawie, lotnisko Chopina aka Okęcie, to oczywiście ?najgorętszy punkt?.

W pobliżu tego lotniska znajdziemy dwie dogodnie położone placówki sieci Europcar na ulicy Żwirki i Wigury.  Sieć Europcar uruchomiła też wypożyczalnię samochodów Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, obsługując tym samym przyjezdnych z najintensywniej eksploatowanych w Warszawie lotnisk.

Należąca do sieci Europcar wypożyczalnia samochodów Modlin położona jest przy ulicy Generała Thommee. Wygodna lokalizacja, możliwość wcześniejszej rezerwacji oraz długie godziny otwarcia to najważniejsze atuty tej wypożyczalni. Minusem jest jednak to, że nie da się wypożyczyć samochodu o wczesnej godzinie porannej ? z pracownikiem wypożyczalni możemy porozmawiać dopiero od godziny ósmej rano. Można jednak załatwić procedury wynajmu z wyprzedzeniem i po prostu odebrać samochód, już bez formalności, o dowolnej porze z samego lotniska.

{ 0 komentarzy… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: